Logos Quiz

Logos Quiz dla Android

Jakie to logo?

Logos Quiz to darmowa gra na Android. Zadaniem gracza jest odgadnięcie nazw firm kryjących się za częściowo zasłoniętymi logotypami. Na fanów marketingu i znanych marek czeka ponad 400 nazw do odgadnięcia. Jeśli uważasz, że masz fotograficzną... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Dużo logotypów do odgadnięcia
  • Dobry system podpowiedzi

Wady

  • Brzydka grafika

Bardzo dobry
8

Logos Quiz to darmowa gra na Android. Zadaniem gracza jest odgadnięcie nazw firm kryjących się za częściowo zasłoniętymi logotypami. Na fanów marketingu i znanych marek czeka ponad 400 nazw do odgadnięcia. Jeśli uważasz, że masz fotograficzną pamięć, sprawdź ją w Logos Quiz.

Gra podzielona jest na 10 etapów, a w każdym z nich znajdziesz od 30 do 50 częściowo wybrakowanych logotypów znanych firm. Twoim zadaniem jest odgadnięcie wszystkich lub co najmniej połowy, tak aby odblokować kolejny poziom. Każdy kolejny jest mniej więcej na tym samym poziome trudności.

Jeśli nie możecie sobie przypomnieć którejś z nazw można skorzystać ze wskazówek. Przy każdej z grafik są dwie podpowiedzi. Jeśli zrobicie w nazwie literówkę, gra Wam o tym przypomni, dzięki temu łatwą się poprawić i odgadnąć dobrą nazwę.

Graficznie Logos Quiz nie prezentuje się zbyt ładnie. Wszystko jest niechlujne i chaotyczne, a prezentowane grafiki wyglądają jak wycięte nożyczkami. Są jednak na tyle czytelne aby nie psuć zabawy.

Logos Quiz to fajna i wciągająca gra, która opiera się na prostym pomyśle. Jeśli uważasz się za znawcę świata reklamy i marek, koniecznie ją sprawdź. Może sprawić Ci wiele radości!

Najczęściej pobierane Quizy na android

Logos Quiz

Download

Logos Quiz 2.0.1

Opinie użytkowników o Logos Quiz

Sponsorowany×